Dzieci i rodzice świętują w weekend

Michałowice

Niedawno świętowaliśmy Dzień Mamy, Dzień Dziecka, przed nami Dzień Taty. Z tych okazji w Michałowicach odbędą się Gminne Dni Dzieci i Rodziców, na które zaprasza Wójt Gminy Michałowice.

4 i 5 czerwca w Michałowicach upłyną pod znakiem rodzinnych aktywności – dla dużych i małych. Impreza odbędzie się w różnych zakątkach gminy.

4 czerwca (sobota) będzie można skorzystać ze szkolenia kajakarskiego na komorowskim zalewie, wziąć udział w rodzinnym rajdzie nordic-walking w Kaliszowym Gaiku. Odbędą się również zawody „Ojcowie na start” przy zbiorniku wodnym w Michałowicach. Dzień zakończą warsztaty „Wpływ zdrowia na sport” w świetlicy „Oaza spokoju”.

W niedzielę, 5 czerwca, ciąg dalszy szkolenia kajakarskiego, rajd rowerowy z podchodami. Dwudniową imprezę zakończy piknik rodzinny w parku w Regułach. Będą kucyki, dmuchańce, pokaz iluzjonisty, a na koniec – wspólne ognisko.

Szczegółowy program imprezy możecie pobrać tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.