Dżem zagra w Grodzisku Mazowieckim

Koncert

Fani rockowej muzyki już mogą odliczać dni do wielkiego wydarzenia muzycznego jakim będzie koncert legendarnej grupy Dżem. 13 marca w grodziskiej hali przy ul. Westfala będzie można usłyszeć największe przeboje zespołu.

Dżem, to jeden z najstarszych zespołów polskiej sceny muzycznej. Jego historia sięga 1973 r. Przeboje takie jak „Wehikuł czasu”, „Czerwony jak cegła” czy „ Whisky” zna chyba każdy. Dżem koncertował na całym świecie często stając na jednej scenie z takimi legendami jak ZZ Top, AC/DC czy Rolling Stones. Choć zespół od ponad ćwierć wieku gra bez swojego charyzmatycznego lidera Ryśka Riedla to nadal na koncertach pojawiają się rzesze fanów wypełniając sale koncertowe po brzegi.

Dla fanów Dżemu szykuje się nie lada gratka. Już 13 marca o godz. 20.00 w hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku Mazowieckim będziemy mogli ponownie usłyszeć i zobaczyć muzyków z Dżemu. Ponownie, bowiem ostatni raz grupa koncertowała w Grodzisku pięć lat temu.

Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie biletyna.pl Radzimy się jednak spieszyć ponieważ bilety na koncert Dżemu rozchodzą się bardzo szybko.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Dżem zagra w Grodzisku Mazowieckim”

  1. Seba pisze:

    A U2 zagra w Sochaczewie !

  2. poll pisze:

    pojawiły sie do grodziska na 13 go

  3. Aro pisze:

    Szkoda że nie ma biletów w sprzedaży bo nawet wydażenia nie ma na 13 marca, są bilety tylko na 6 marca w innym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane