Duet z Kabaretu Moralnego Niepokoju w Centrum Janki

Region

Kontynuujemy odlotową zabawę w Centrum Janki. Już w sobotę 27 listopada będziemy śmiać się do łez w trakcie występu Mikołaja Cieślaka i Rafała Zbiecia z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Godzinny występ duetu odbędzie się o godzinie 17.00 w Rotundzie naprzeciwko głównego wejścia do centrum. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny, ale prawdziwi wielbiciele kabaretów mogą powalczyć o pierwsze miejsce na widowni w konkursach na FB Centrum.

Kabaret Moralnego Niepokoju to polska grupa kabaretowa założona w 1993 roku na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W ciągu prawie 30 lat, ten jeden z najbardziej popularnych kabaretów w Polsce, bawił rzesze Polaków, zdobył sporo nagród na przeglądach kabaretowych i nie tylko, pojawiał się w telewizji i internecie. Współtwórcami tej grupy są: Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć, którzy wystąpią w Centrum Janki. Zatem fantastyczna zabawa i najwyższy poziom rozrywki są gwarantowane!

Dodatkowo, w dniach 26-27.11 za zakupy można odebrać supernagrody!

Za paragony na łączną kwotę 250 zł – karty podarunkowe na kwotę 60 zł

Za paragony na łączną kwotę 500 zł – karty podarunkowe na kwotę 90 zł

Paragony z hipermarketu Auchan mogą stanowić jedynie połowę wartości wskazanej kwoty.

Stoisko akcji czynne:

26.11 w godzinach 12:00-20:00

27.11 w godzinach 10:00-15:00

Wyjątkowa jesień w CH Janki potrwa jeszcze do końca listopada. Nie przegap tej wystrzałowej zabawy. Więcej szczegółów na: www.chjanki.pl i w mediach społecznościowych centrum.

Wszystkie przygotowane aktywności przebiegać będą zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi. Klienci proszeni są o zachowanie odległości od innych osób oraz zasłonięciu ust i nosa. W trosce o jeszcze większe bezpieczeństwo w strefach, w których będą odbywać się wydarzenia, zostaną umieszczone dodatkowe dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Duet z Kabaretu Moralnego Niepokoju w Centrum Janki”

  1. Adam pisze:

    Z tych dwóch najlepszy jest Górski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły