Druga edycja Festiwalu Kultur Świata w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Maz.

Niespełna miesiąc pozostał do rozpoczęcia drugiej edycji Festiwalu Kultur Świata w Grodzisku Mazowieckim. Już teraz wiemy, z jakich krajów przyjadą artyści oraz możemy zobaczyć zwiastun wydarzenia.

Zespoły z całego świata
Pierwszy Festiwal Kultur Świata odbył się w zeszłym roku i okazał się ogromnym sukcesem. Wystąpiły zespoły z Chile, Meksyku, Armenii i Senegalu. Wydarzenie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem mieszkańców, którzy już po zakończeniu festiwalu dopytywali o kolejną edycję. Władze miasta potwierdziły, że festiwal powróci, a teraz znamy szczegóły.

Program drugiej edycji
Druga edycja Festiwalu Kultur Świata odbędzie się w dniach od 24 do 28 lipca. Tym razem wystąpią zespoły z Kolumbii, Tajwanu, USA i Polski. Festiwal zapowiada się jako kilka dni pełnych taneczno-muzycznych widowisk, licznych atrakcji i imprez towarzyszących. W programie znajdą się również parada oraz spotkania z zespołami na ulicach Grodziska Mazowieckiego.

Główne wydarzenia
Podobnie jak w zeszłym roku, główna scena plenerowa zostanie ustawiona w Parku Skarbków. Artyści będą występować na niej przez cały czas trwania festiwalu. Wielki finał odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej CAIIS przy ul. Sportowej.

Zwiastun i oczekiwania
Zwiastun drugiej edycji festiwalu jest już dostępny, a mieszkańcy mogą oczekiwać na pełne szczegóły programu, które zostaną podane wkrótce. Festiwal zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych tego lata w Grodzisku Mazowieckim.

Wstęp wolny
Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu jest wolny. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców i gości do wspólnego świętowania różnorodności kultur z całego świata.
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do poznania bogactwa kulturowego różnych krajów i dołączenia do festiwalowej zabawy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.