Dożynki z Brwinowie z kabaretem i disco polo

Impreza

Tegoroczne święto plonów w Brwinowie już w najbliższą niedzielę. W programie m.in. występ Kabaretu pod Wyrwigroszem, zespołów Tarzan Boy, Hit Boyz i Mateusza Mijala.

Dożynkowy klimat ma swoich zwolenników i przeciwników, ale przede wszystkim jest to moment na świętowanie udanych zbiorów. A gmina Brwinów należy przecież do grona rolniczych. Dożynek nie może więc zabraknąć. Co w tym roku przygotowano? Poza oficjalnymi uroczystościami będzie spora porcja zabawy.

Ale od początku. W niedzielę, 25 sierpnia, o godz. 13.00 odprawiona zostanie msza święta w kościele pw. św. Floriana w Brwinowie. Godzinę później uformuje się orszak dożynkowy. O godz. 14.30 odbędzie się powitanie i prezentacja brwinowskich sołectw z udziałem Zespołu Pieśni i Tańca „Polski łan” oraz animacje rustykalne na łące.

Początek występów na scenie ustawionej na placu między ulicami Dworską, Piłsudskiego i Przejazd o godz. 16.00. Najpierw publiczność bawić będzie formacja Tarzan Boy, następnie Kabaret pod Wyrwigroszem (godz. 17.15), Mateusz Mijal (godz. 18.35) i Hit Boyz (godz. 19.45).

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Dożynki z Brwinowie z kabaretem i disco polo”

 1. życie gminy pisze:

  Wychlać i deską na polu, a w Raszynie z Marylką

 2. Kielbasiarz pisze:

  Kto odpowiada za takie upodlenie narodu, wręcz zbydlecenie??? Przecież ta tfurczosc (to nawet nie muzyka) uraga ludzkiej inteligencji, rozwojowi to zaprzeczenie całego postępu. Proszę popatrzeć jakie dźwięki tworzyli Chopin, Beethoven i ile już lat temu? Teraz bydło ochla się wódki i będzie plasac przy przebojach złożonych z 3 dźwięków!!!

  • poldek pisze:

   No i jeszcze ten Mateusz Mijal…. Czy to jakiś wnuk osławionego stalinowca – Kazimierza Mijala, nadającego w swoim czasie, w latach 60-70 wrogie gomułce i gierkowi audycje z pozycji mao tse-tunga? Może usłyszymy słynny „utwór” pod tytułem „Wschód jest czerwony”? A to by pasowało akurat na dożynki Kosińskiego. Ale idzie ku lepszemu, mamy w Brwinowie nowego księdza. „Księdza” Arkadiusza K.., który pod koniec niedzielnej mszy o godzinie 13:00 już drugi raz – niedziela po niedzieli dziś wygłosił kazanie. Z tego wszystkiego chyba będę musiał, jak inni, coraz liczniejsi parafianie z Brwinowa jeździć albo chodzić do kościoła w Podkowie Leśnej, mając nadzieję, że tam ksiądz nie dopuszcza burmistrza do ambony. Bo ile kazań można wysłuchać w ciągu tygodnia, proszę księdza proboszcza z Brwinowa?!

 3. Brwinowianin pisze:

  No jest co świętować rzeczywiście, ani jednej nowej drogi , ani kawałka nowego asfaltu a drogi mamy w stanie rozpaczy . Syf, kilka i mogiła . Ulice brudne i nie myte!
  Że Wam to odpowiada brwinowianie , serio ???

  • Tomek pisze:

   To nie jest święto dróg krajowych i autostrad tylko dożynki więc twój komentarz jak zwykle trafiony. Właśnie budują nowe rondo, remontuja tunel, wyremontowali Wilsona itd ale to też Ci nie odpowiada bo termin nie taki. Podziwiaj Czechy i ich gladziutki jak pupa niemowlęcia asfalt

   • skwara pisze:

    No, z tą pupą niemowlęcia proszę uważać , co się pisze. To jest dopiero nie na czasie, że tak powiem.

  • Gość pisze:

   Ku…r! „Brwinowianin” spadaj z Brwinowa i zmień nazwę.

 4. F pisze:

  Tak patrze „kabarety” i mysle ooo fajnie
  „I disco polo” mysle ooo nie :/ i od razu mysl „ta, moze jeszcze combo zrobia i dadza kabaret pod wyrwigroszem”

  Nie wierze O_o

 5. zubek pisze:

  Eeeee tam…..

 6. urp pisze:

  Nie mogę się doczekać takie gwiazdy.

 7. Lenny pisze:

  Ah… no tak… cudowne polskie disco polo. czego mogliśmy się spodziewać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły