Dom marzeń powstanie w Starej Wsi

Stara Wieś

Nowy program telewizji TVN będzie realizowany w Starej Wsi (gmina Nadarzyn). Na działce przy ul. Głogowej zostanie wybudowany dom.

Bracia Golec w jednej ze swych piosenek śpiewali „tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco”. Słowa te idealnie oddają charakter nowej tvn-owskiej produkcji, która zakłada, że dziesięć par wspólnymi siłami wybuduje dom. Poszukiwania najdogodniejszej lokalizacji trwały kilka miesięcy. Okazuje się, że program „Dom marzeń” powstanie w Starej Wsi.

Wielka rezydencja z basenem pojawi się przy ul. Głogowej. TVN już na początku roku skontaktował się z sołtysem Starej Wsi. Lokalizacja przypadła ekipie do gustu i przez całe lato przy Głogowej będą trwały prace budowlane. Jak to będzie wyglądało? Rzecz jasna na efekty trzeba poczekać, ale mieszkańcy Starej Wsi będą mieli ciekawe lato. Z bliska będą mogli obserwować jak dziesięć par buduje dom. 

Kulisy nowej produkcji ujawniono podczas jednego ze śniadaniowych pas stacji TVN. Dziesięć par wspólnym siłami przy pomocy architekta stworzy dom marzeń. Jednak nie wszyscy będą mogli cieszyć się efektem wspólnej pracy. Dom wraz z działką i wyposażeniem trafi na własność w ręce jednej z par. Wartość budynku wyniesie 2,5 mln zł. Termin zakończenia budowy przewidziano na koniec sierpnia br.

Program „Dom marzeń” to ogromna szansa na promocję dla Starej Wsi. – To ciekawy projekt i fajnie, że będziemy mogli obserwować go z bliska. Pierwsze rozmowy odbyły się na początku roku. Cieszymy się, że wybór padł na Starą Wieś – mówi Michał Ziółkowski, sołtys Starej Wsi.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.