Dokąd dojeżdżały WuKaDki w Milanówku?

Milanówek

Już jutro, 22 października, odbędzie się niezwykły jesienny spacer szlakiem EKD/WKD. Będzie pięknie, ciekawie, historycznie!

Wiedzieliście, że Milanówek Grudów jest ostatnią stacją WKD dopiero od 27 lat? Przed 1995 rokiem WuKaDki dojeżdżały do stacji PKP w Milanówku! Te i inne ciekawostki zaprezentują przewodnicy podczas Jesiennego spaceru szlakiem EKD. Będzie on dotyczyć historii miejskiego odcinka kolejki w Milanówku eksploatowanego od 1936 roku.

Spacer organizuje Warszawska Kolej Dojazdowa wraz ze Stowarzyszeniem Klub Miłośników EKD/WKD. Wycieczka odbędzie się w czarującej, jesiennej scenerii. Trasa spaceru rozpocznie się przy budynku stacyjnym Podkowa Leśna Główna. Zbiórka w samo południe. Wycieczka potrwa ok. 1,5-2 godziny. Zakończy się w okolicach dworca PKP w Milanówku.

Spacer organizowany jest w ramach cyklu akcji i wydarzeń z okazji 95-lecia działalności EKD (od 1951 r. WKD). Wstęp wolny!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy