Do kina, teatru czy parku rozrywki już w czerwcu?

Region

Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz zapowiada, że rząd już przygotowuje się do wdrożenia kolejnego etapu odmrażania gospodarki. Tym razem chodzi o uruchomienie kin, teatrów czy parków rozrywki.

Trwają rządowe przygotowania do wdrożenia kolejnego etapu odmrażania gospodarki. Przypomnijmy, że od poniedziałku swoją działalność wznowiły salony fryzjerskie i kosmetyczne. Natomiast od 25 maja do szkół podstawowych mogą wrócić uczniowie klas 1-3. Póki co w szkołach będzie organizowana dla nich jedynie opieka, a nie zajęcia dydaktyczne.

Przedstawiciele rządu przygotowują już szczegóły dotyczące kolejnego etapu odmrażania gospodarki. – W kolejnym etapie chcielibyśmy, aby mogło zostać otwarte więcej infrastruktury czasu wolnego jak parki rozrywki, parki tematyczne, choć na pewno w nowym reżimie – zaznacza wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. – Kina, teatry, także w nowym reżimie sanitarnym, chcielibyśmy, aby mogły zostać uruchomione jeszcze w czerwcu – dodaje.

Nie wiadomo jeszcze jakie warunki będą musiały spełnić kina i teatry, by ponownie przyjąć gości. Na szczegółowe wytyczne oraz dokładny termin wznowienia działalności kin i teatrów trzeba jeszcze poczekać.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Do kina, teatru czy parku rozrywki już w czerwcu?”

  1. topkek pisze:

    kogo obchodzi jakiś reżim sanitarny? ludzie wyjdźcie na ulice, do byle sklepu, wszyscy mają już to gdzieś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły