Dni Piastowa: Koncert OSP Nadarzyn i Stachursky

Piastów

Majówka w regionie upływa pod hasłem koncertów i imprez plenerowych W Piastowie trwają dni miasta. Sprawdziliśmy jakie atrakcje czekają dziś na mieszkańców.

W poniedziałek 2 maja impreza w ramach Dni Piastowa ruszy o godz. 11.00. Na terenie boiska MOSiR zostanie rozegrany turniej siatkówki plażowej mieszany na wszystkie sposoby – „Tego jeszcze nie grali”. Nie zabraknie też sportowego klasyka, czyli zawodów Koszykówka 3 na 3 o Puchar Burmistrza Miasta Piastowa (boisko zewnętrzne LO im. Adama Mickiewicza). Organizatorzy zadbali również o kilka ciekawostek m.in. pokazowy turniej bocce czy możliwość spróbowania swoich sił na ergonometrze. Ofertę tego dnia uzupełni prezentacja piastowskich organizacji pozarządowych.

O godz. 17.00 na scenie pojawi się Orkiestra OSP Nadarzyn pod batutą Mirosława Chilmanowicza. Zespól koncertuje zarówno w Polsce jak i za granicą, m.in. we Włoszech, Niemczech, Grecji, Bułgarii, Czechach, Hiszpanii, Chinach, Malcie i Ukrainie. W grudniu 2017r orkiestra brała udział w Mistrzostwach Świata w Si Sa Ket W Tajlandii, gdzie zdobyła I. Miejsce i tytuł Mistrza Świata w konkurencji Street Parade oraz III. miejsce w konkurencji Musztra Paradna. Występu w Piastowie nie można więc ominąć!

O godz. 20.00 na scenie pojawi się… Stachursky. Artysta tworzy muzykę już od wielu lat. Szacuje się, że sprzedał w Polsce blisko 700 tysięcy kaset i płyt CD. Na swoim koncie ma kilka platynowych i złotych płyt. W trakcie piastowskiego koncertu zapewne usłyszymy takie hity Stachurskiego, jak „Typ niepokorny”, „ Czuję i wiem”, „Gdy zapłaczesz”, „Zostańmy razem” czy „Jedwab”.

W trakcie Dni Piastowa będzie można oglądać również liczne pokazy m.in. prezentację bojowych wozów Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowskie, pokaz OPS Piastów, pokaz pierwszej pomocy WOPR Żyrardów. Nie zabraknie również stoisk informacyjnych, kiermaszu książek czy food trucków.

Koncerty w tym roku odbędą się na terenie parkingu przy Urzędzie Miejskim w Piastowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Dni Piastowa: Koncert OSP Nadarzyn i Stachursky”

  1. nawrócony z ekologii pisze:

    drogi by połatali dziady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły