Dni Piastowa: koncert Kombii i inne atrakcje

Piastów

Majówka w regionie upływa pod hasłem koncertów i imprez plenerowych W Piastowie trwają dni miasta. Sprawdziliśmy jakie atrakcje czekają dziś na mieszkańców.

We wtorek obchody dni miasta rozpoczną się od mszy św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej (godz. 10.00). Następnie będzie można wziąć udział w grze miejskiej „Poznaj grając, graj poznając” – historia Piastowa w wydaniu plenerowym. Na najmłodszych czekać będą natomiast animacje i dmuchańce.

Od godz. 17.00 na parkingu przy Urzędzie Miejskim będzie można zobaczyć programy artystyczne w wykonaniu dzieci i młodzieży z Piastowa. Gwiazdą wieczoru 3 będzie natomiast zespół Kombii z Grzegorzem Skawińskim na czele. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00.Ze sceny usłyszymy zapewne takie hity zespołu jak „Pokolenie”, „Sen się spełni” czy „Ślad”.

W trakcie Dni Piastowa będzie można oglądać również liczne pokazy m.in. prezentację bojowych wozów Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowskie, pokaz OPS Piastów, pokaz pierwszej pomocy WOPR Żyrardów. Nie zabraknie również stoisk informacyjnych, kiermaszu książek czy food trucków.

Koncerty w tym roku odbędą się na terenie parkingu przy Urzędzie Miejskim w Piastowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.