Dni Piastowa już w majówkę. Wiemy kto wystąpi

Uncategorized

W naszym regionie to Piastów jest pierwszym miastem, które rozpoczyna cykl imprez plenerowych. W majówkę, a dokładniej od 2 do 4 maja odbędą się Dni Piastowa.

Jak co roku Piastów przygotowuje atrakcje dla wszystkich tych, którzy w długi „weekend” nie mogli sobie pozwolić na wyjazd. Szereg gier miejskich, konkursów i innych atrakcji czeka co roku na mieszkańców miasta. 

Harmonogram Dni Piastowa jest jeszcze w przygotowaniu, ale już dziś wiadomo, kogo zobaczymy na piastowskiej scenie. Gwiazdami majowej imprezy będą Ray Wilson& Band (były wokalista grupy Genesis) , Piękni i Młodzi, D-Bomb oraz Marco Bocchino (występował w programach „Europa da się lubić” i „Kocham cię Polsko!”).

Koncerty odbędą się na scenie, która jak zawsze zostanie ustawiona na placu przy strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Warszawskiej.

Poniżej zamieszczamy próbkę twórczości poszczególnych artystów. 

Ray Wilson – Makes Me Think Of Home

Piękni i Młodzi – Ona jest taka cudowna

D-Bomb – O Ela, Ela

Marco Bocchino & Ola Szwed – All My Life

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.