Dni Piastowa coraz bliżej

Piastów

Jak co roku w majówkę nie może zabraknąć imprez organizowanych w ramach Dni Piastowa. Kogo będziemy mogli zobaczyć tym razem?

Dni Piastowa co roku wypełnione są atrakcjami. Kilkudniowe obchody święta miasta rozpoczną się 1 maja tradycyjnie już na sportowo. Od godz. 10.00 na terenie Stadionu Miejskiego przy al. Tysiąclecia na mieszkańców czekać będzie szereg atrakcji, m.in. Bieg Konstytucji 3 Maja.

Kolejne dwa dni upłyną już standardowo pod znakiem koncertów. Piastowski magistrat nie zaprezentował jeszcze dokładnego harmonogramu atrakcji, ale zdradził jakie gwiazdy zobaczymy na scenie!

W poniedziałek 2 maja na scenie pojawi się… Stachursky. Artysta tworzy muzykę już od wielu lat. Szacuje się, że sprzedał w Polsce blisko 700 tysięcy kaset i płyt CD. Na swoim koncie ma kilka platynowych i złotych płyt. W trakcie piastowskiego koncertu zapewne usłyszymy takie hity Stachurskiego, jak „Typ niepokorny”, „ Czuję i wiem”, „Gdy zapłaczesz”, „Zostańmy razem” czy „Jedwab”.

Tego samego dnia będziemy mogli podziwiać muzyków z Orkiestry OSP Nadarzyn pod batutą Mirosława Chilmanowicza. Zespól koncertuje zarówno w Polsce jak i za granicą, m.in. we Włoszech, Niemczech, Grecji, Bułgarii, Czechach, Hiszpanii, Chinach, Malcie i Ukrainie. W grudniu 2017r orkiestra brała udział w Mistrzostwach Świata w Si Sa Ket W Tajlandii, gdzie zdobyła I. Miejsce i tytuł Mistrza Świata w konkurencji Street Parade oraz III. miejsce w konkurencji Musztra Paradna. Występu w Piastowie nie można więc ominąć!

Gwiazdą wieczoru 3 maja będzie natomiast zespół Kombii z Grzegorzem Skawińskim na czele. Ze sceny usłyszymy zapewne takie hity zespołu jak „Pokolenie”, „Sen się spełni” czy „Ślad”.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Dni Piastowa coraz bliżej”

 1. Szupli pisze:

  Narkotykiiiii!

 2. Ja pisze:

  A czy wiosna muzyczna jeszcze funkcjonuje w młodości pamiętam były koncerty w kinie. Same młode zespoły.

 3. Parasol pisze:

  Szukuje się ostry kałeks!

 4. Jerzy pisze:

  W Piastowie jest taka niepisana umowa. Kiedyś był to miły ukłon władz dla rządzącego w mieście tzw gangu Mutantów. Podczas Dni Piastowa następuje prohibicja, zero sprzedaży alkoholu i na miasto rusza armia narkotykowych dilerów. Za 40 PLN sprzedają marihuanę, amfetaminę, mefedron, klefedron i pigułki skłafem przypominające extazy. Wiele dzieciaków smakuje wtedy narkotyków po raz pierwszy i niestety często nie po raz ostatni. Prawdziwe żniwa dla handlarzy.

  • Ten obcy pisze:

   I wtedy Jurek się obudził…

   • Marta pisze:

    W Piastowie faktycznie łatwiej jest kupić amfetaminę czy mefedron od zaczepiających cwaniaków niż piwo w sklepie podczas tych całych Dni Piastowa. Trzeba uczulać dzieciaki, żeby nie dały się skusić. Ja tym dilerom zawsze grzecznie dziękowałam.

  • Olo pisze:

   I git mozna się naspawac , chętnie kupię działkę

  • Dr. Huckenbush pisze:

   Widać jakąś ciągłą tęsknotę za Cieślakiem i jego kolegami. Ze o Piastowie mówiło się w TV i pisało w gazetach. Nie ważne że tylko w negatywnym kontekście. Przypomina mi to ciągłą nostalgię i wspominanie Tesco. A jak ktoś ma jeszcze więcej lat, to pewnie będzie wspominał góry doły przy Tysiąclecia, a z drugiej przy Harcerskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły