Czy pruszkowianin zawojuje „The Voice of Poland”?

Region

Już dziś o godz. 20.30 warto usiąść przed telewizorami i obejrzeć „The Voice of Poland”. Zobaczymy w nim Karola Lechowskiego – mieszkańca Pruszkowa. Czy ma szanse na wielką karierę?

W ósmej edycji telewizyjnego show „The Voice of Poland” zobaczymy mieszkańca Pruszkowa. Karol Lechowski, bo o nim mowa, to 36-latek, który zawodowo zajmuje się… obronnością i bezpieczeństwem. Jego zawód ma mało wspólnego ze śpiewem. Karol pracuje jako instruktor strzelectwa i nadal się uczy na podyplomowych studiach na kierunku Edukacja dla Bezpieczeństwa.  Wachlarz zainteresowań skupia się, czego można się domyślać, na strzelaniu, taktyce lekkiej piechoty, walkach wręcz i survivalu. Obok tych bardzo męskich zainteresowań znalazła się również muzyka.

Karola będziemy mogli zobaczyć w dzisiejszym odcinku „The Voice of Poland”, który zostanie wyemitowany na kanale TVP 2 o godz. 20.05.

Poniżej prezentujemy fragment występu Karola!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.