„Cztery konie” w wykonaniu ZTL „Pruszkowiacy

Pruszków

Zdalna praca, zdalna szkoła – dziś nasze aktywności przeniosły się do internetu. Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy” również podąża tym trendem. Sprawdźcie efekty ich treningów on line.

Powoli trwa przywracanie normalności w otaczającym nas świecie. Niestety na powrót do aktywności na zajęciach wokalnych czy tanecznych trzeba jeszcze trochę poczekać. Wraz z zamknięciem szkół zawieszono wiele zajęć dodatkowych, z których na co dzień korzystały dzieci. I to nie tylko tych zajęć, które organizowane są w szkołach.

Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy” postanowił przenieść swoje zajęcia do interenetu. I okazało się to strzałem w dziesiątkę. Jednym z owoców pracy zespołu jest domowa wersja piosenki „Cztery Konie”.

Utwory przygotowane w „domowy” sposób zyskują ogromną popularność. Jednym z nich jest piosenka „Co mi panie dasz” w aranżacji Adama Sztaby, która w zaledwie tydzień została odtworzona w serwisie Youtube prawie 3,5 mln razy. „Pruszkowiakom” życzymy pobicia tego rekordu wyświetleń!

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “„Cztery konie” w wykonaniu ZTL „Pruszkowiacy”

  1. Marta pisze:

    pięknie spiewają

  2. pixel pisze:

    Dajcie spokój już z tą koronaświrusową hucpą. Przyzwyczajacie tą izolacją społeczną dzieciaki do życia w mentalnej patologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły