Czesław Śpiewa w Brwinowie

Koncert

W marcu Brwinów odwiedzi artysta znany nie tylko ze swoich muzycznych dokonań, ale także charakterystycznego akcentu i poczucia humoru. Na scenie zobaczymy Czesława Mozila w projekcie Czesław Śpiewa.

Frontman Czesław Śpiewa to postać niezwykle barwna, znana zarówno z radia jak i telewizji, gdzie pojawiał się jako juror w programach talent show. Kolorytu dodaje mu emfaza z jaką odpowiada o swojej twórczości i życiu, doświadczenie powrotu do Polski po latach spędzonych w Danii i bezpośredniość w formułowaniu myśli. Jego najbardziej znane piosenki „Maszynka do świerkania”, „Krucha blondynka”, „W sam raz” nucili niemal wszyscy.

Teraz będzie można je usłyszeć „na żywo”. 18 marca Czesław Śpiewa wystąpi w Brwinowie. – A żeby wiosną ruszyć w sezon koncertowy bez hamulców i wywołać w Was same niezapomniane chwile! Zapraszamy na koncert wyjątkowej osobistości, zapewne nie trzeba jej przedstawiać nikomu przed Państwem wystąpi artysta wielki z armią muzyków doskonałych, zespół Czesław Śpiewa! – zapraszają organizatorzy z OKej Brwinów.

Koncert odbędzie się w sali kameralnej OKej przy ul. Wilsona 2 w Brwinowie. Początek o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe