Czesław Mozil i jego muzyczny stand up

Spektakl

Jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiej sceny muzycznej, Czesław Mozil, w czerwcu odwiedzi Reguły. Bezpłatne wejściówki na jego występ można pobierać od 27 maja.

Artysta sam siebie określa jako przedstawiciel alternatywnego popu. Szerokiej publiczności znany jest z jako juror muzycznych talent show, kontrowersyjny muzyk ze skłonnością z jednej strony do prowokacji, z drugiej do poetyckich metafor. Od jego głośnego debiutu minęło już dziewięć lat, a Czesław Mozil nadal cieszy się niesłabnącą sympatią publiczności.

Do Reguł przyjedzie z nowym projektem. „Spowiedź emigranta” to połączenie monodramu i koncertu wokalisty, który żyje pomiędzy Danią i Polską. Dotychczas spektakl można było oglądać na deskach warszawskiego Och Teatru.

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy?

Spektakl odbędzie się 2 czerwca o godz. 19.00 w sali multimedialnej urzędu gminy w Regułach. Bezpłatne wejściówki można odbierać od 27 maja (od godz. 10.00) w pokoju 226, rezerwować telefonicznie 22 350 91 43 lub mailowo: koncert@michalowice.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.