Czerwony kapturek – historia odwrócona

Piastów

Już 23 października o godz. 12.00 w MOK Piastów (ul. Warszawska 24) odbędzie się wyjątkowy spektakl. Będzie to kolejne spotkanie z cyklu „Ciastko z bajką”.

Aktorzy Teatru Kultureska pokażą nam spektakl pod tytułem „Wywrócona bajka o kapturku”. Przedstawienie bazuje na baśni Braci Grimm o Czerwonym Kapturku. Tym razem jednak historia nabierze tematyki ekologicznej i na poły humorystycznej.

Narcystyczny Baran, waleczna Owieczka, „groźny” Wilk i tajemniczy leśny potwór – to jedne z postaci, jakie pojawią się na scenie. Rozbawią dzieci do łez i przy okazji nauczą czegoś pożytecznego. Przez całe przedstawienie bohaterowie wraz z dziećmi będą szukać odpowiedzi na pytanie „kto zaczarował las?”. Odpowiedź na nie zaskoczy – zarówno dzieci, jak i starszych odbiorców.

Wstęp na przedstawienie jest wolny, ale ilość miejsc ograniczona. Wydarzenie organizowane jest przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności związanych z COVID-19.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.