Czerwcowa wymiana książek w Pruszkowie

Pruszków

Wyjazdy na wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli w trakcie wakacji nadrabiacie zaległości w czytaniu to koniecznie wybierzcie się na czerwcową wymiankę książek.

Książkowe Wymianki to cykliczne spotkania które odbywają się w Pruszkowie. Dla mieszkańców to dobrze znana impreza. Uczestnicy doskonale wiedzą, że szykuje się uczta dla miłośników książek, ludzi zaczytanych, maniaków, dla których nie czytać, to jak nie żyć. Na każdą wymianę przychodzi wiele osób, by z kilkuset książek wybrać coś dla siebie i zaczytać się na nowo.

Czerwcowa wymianka książek to idealna okazja do odświeżenia biblioteczki przed wakacyjnymi wyjazdami. Jeśli przeczytaliście już wszystkie książki i szukacie nowości, to warto zabrać przeczytane pozycje do których już nie będziecie wracać i wymienić je na nowe tytuły.

Jak działa wymianka? To proste. Przynosicie swoje książki, z którymi chcecie się rozstać i w zamian wybieracie tyle samo książek przyniesionych przez innych (maksymalna liczba to 10). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. – Wymieniamy tylko książki niezniszczone, kompletne w dobrym stanie czyli takie jakie sami chcielibyście znaleźć na wymiankowym stole. Nie przynosimy – podręczników, encyklopedii, leksykonów, słowników, literatury fachowej, książek które pochodzą z biblioteczek plenerowych a nie spełniają wymogów wymianki przypominają organizatorzy.

Start: 30 czerwca godz. 15.00
Miejsce: Przystanek Pruszków, ul. Sienkiewicza 2 (budynek Dworca PKP)

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.