Czemu nie brydż?

Pruszków

Gra w karty kojarzy się raczej ze spotkaniem towarzyskim lub kasynem. Czy może być sportem? Oczywiście, że tak! Pod warunkiem, że będzie to brydż.

Brydż to gra karciana nie tylko towarzyska. Dzięki swojej odmianie może także przybrać formę współzawodnictwa sportowego. Dla niektórych to pasja na całe życie. Łączy wysiłek intelektualny ze sportową rywalizacją.

W brydża mogą grać już dziewięciolatkowie! Nie tylko poprawia pamięć, koncentrację, czy logiczne myślenie. To także możliwość skorzystania z wielu profitów. Zawodnicy brydżowi mogą ubiegać się o stypendia ministerialne, dodatkowe punkty przy rekrutacji do liceum. Możliwość udziału w mistrzostwach Polski, Europy i świata jest nieporównywalnie szybsza niż w innych dyscyplinach sportowych.

Już w najbliższą sobotę, 21 maja, w godz. 12.00-14.00, w Spółdzielczym Domu Kultury w Pruszkowie przy ul. Hubala 5 odbędzie się otwarta lekcja gry w brydża. To doskonała okazja, by samemu zapoznać się z zasadami gry i być może zapisać dziecko do sekcji Junior klubu WawaBrydż. Lekcja jest bezpłatna po wcześniejszej rezerwacji miejsca pod nr tel. 693 264 277 i info@wawabrydz.pl.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.