W ubiegły weekend 10 i 11 grudnia odbyły się jarmarki bożonarodzeniowe w Piastowie, Nadarzynie i Podkowie Leśnej. Jeśli nie mogliście być na tych wydarzeniach, będziecie mogli to nadrobić – w planach będzie kiermasz w Grodzisku Mazowieckim.

10 i 11 grudnia Piastów, Podkowa Leśna i Nadarzyn zapachniały i rozbrzmiały świętami. Było pysznie, ciepło i radośnie. W powietrzu unosiły się smakowite aromaty świątecznych pyszności, a z głośników (i tych dużych, i tych mniejszych) dało się słyszeć kolędy i świąteczne piosenki, które kto żyw, śpiewał na głos (lub podśpiewywał pod nosem). Było cudnie – zobaczcie w naszej galerii.

Jeśli nie było Wam dane uczestniczyć w tych radosnych chwilach – nic straconego. Już 18 grudnia w hali przy ul. Sportowej nie zabraknie świątecznych ozdób, rękodzieła, czy smakowitości. Impreza organizowana jest od 2016 roku, jednak to, co wyróżni tegoroczną edycję, to fakt, że odbędzie się w nowym obiekcie widowiskowym w Grodzisku.

Zatem jeśli jeszcze bardziej chcecie doładować świąteczną atmosferę i niemal zamienić się w Jegomościa z długą siwą brodą (lub Śnieżynkę, elfa albo krasnala), możecie to zrobić 18 grudnia między godz. 11.00 a 19.00 w hali przy ul. Sportowej. Bożonarodzeniowa, radosna aura gwarantowana!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.