Czas na bal!

Pruszków

Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza dzieci na bal karnawałowy. Na małych imprezowiczów będzie czekała moc atrakcji!

Karnawał trwa w najlepsze. Wokół pełno wspaniałych imprez. Jedna z nich odbędzie się już 28 stycznia w godz. 11.00-14.00 w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Hubala 4. To będzie bal dla nietuzinkowych gości – małych imprezowiczów. To będzie bal przebierańców z prawdziwego zdarzenia!

Co zaplanowano? Będzie DJ, zabawy taneczne, animacje i słodki poczęstunek. Niespodzianki przygotowała też Młodzieżowa Rada Miasta Pruszkowa.

Po harcach na parkiecie, o godz. 13.00 dzieci będą mogły wziąć udział w pokazie iluzjonisty. Przeniesie on milusińskich w świat magii i czarodziejskich sztuczek.

Wstęp na imprezę za okazaniem wejściówek (dostępnych będzie 200 sztuk). Będą one do pobrania od 23 stycznia, od godz. 8.00 tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.