Cugowscy zagrają z Mazowszem

Otrębusy

Państwowy Zespół Pieśni i Tańca „Mazowsze” zaprasza na niecodzienny koncert z okazji święta zakochanych. Już w najbliższy weekend w Mateczniku wraz z zespołem Mazowsze wystąpi rodzina Cugowskich.

Koncerty walentynkowe w Mateczniku już na stałe zapisały się w kalendarzu wydarzeń artystycznych w naszym regionie. W tym roku zespół przygotował dla widzów nie lada gratkę. W najbliższy weekend Koncerty Walentynkowe zostaną wzbogacone o występy gości. Na scenie zobaczymy Krzysztofa Cugowskiego wokalistę legendarnej grupy Budka Suflera oraz jego synów Piotra i Wojciecha Cugowskich, który wspólnie założyli zespół Bracia.

W programie koncertu rozbrzmiewać będą największe przeboje z repertuaru „Mazowsza” oraz muzyczne niespodzianki w wykonaniu zaproszonych gości. W Mateczniku odbędą się dwa koncerty10 lutego o godz. 19.00 oraz 11 lutego o godz. 18.00.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na koncerty. Zachęcamy do śledzenia naszego portalu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe