Cuda Wianki w Michałowicach!

Michałowice

W sobotę o godz. 14.00 w Michałowicach rozpocznie się festyn Cuda Wianki. Będą konkursy, pokazy, tańce, występ artysty i wiele innych atrakcji.

Mieszkańcy gminy Michałowice spotkają się 15 czerwca przy zbiornikach retencyjnych. Tam o godz. 14.30 odbędzie się konkurs miejscowości o puchar wójt gminy. Pół godziny później gminny konkurs na wianek – który okaże się najpiękniejszy?

O godz. 16.00 odbędzie się pokaz ratownictwa drogowego. Z bliska będzie można zobaczyć jak prawidłowo przeprowadzić akcję ratunkową. To dobra okazja do tego, żeby samemu wyciągnąć lekcję na przyszłość. Nigdy nie wiadomo, w którym momencie nasza pomoc może okazać się nieoceniona. Ta wiedza przyda się każdemu kierowcy i nie tylko.

Godzinę później rozpocznie się sielska zabawa! O 17.00 tańce w kręgu, ognisko, grill i grochówka. To czas, aby odsunąć wszystkie złe emocje na bok i dać ponieść się rozrywce. Nieco później, o 18.00 przygotowano występ artysty i wspólne śpiewanie przy ognisku.

Nie zabraknie pobocznych atrakcji, jak: kręcenie balonów, warsztaty tkackie, wodny tatuaże, koraliki, planszówki, koło fortuny, animacje dla dzieci, strefa sportowa, stoika z roślinami doniczkowymi, badanie ciśnienia i cukru, plecenie wianków, foodtrucki czy stoiska z napojami.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Cuda Wianki w Michałowicach!”

  1. Anonim pisze:

    Szkoda, że nie skonsultowaliście z organizatorami co jest tematem przewodnim tej imprezy. A jest nim zbiórka pieniędzy na potrzeby naszych młodych Sąsiadów, którzy zmagają się z większymi przeciwnościami losu niż przeciętny człowiek. TO czwórka dzieci, które potrzebują neuro-rehabilitacji. Jest to kontynuacja akcji rozpoczętej przez naszą panią Wójt Małgorzatę Pachecką w 2016 roku. To impreza, która łączy pokolenia, środowiska – tyle można by napisać, tylko trzeba by zapytać…

  2. Karol pisze:

    Konkretnie gdzie to będzie?

  3. Polo pisze:

    Ale nie piszę jak dostać się na te manowce.gdzie to jest.?jak dojść od wkd?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły