Closterkeller na grodziskim Dog Rock

Koncert

Legenda polskiej sceny rockowej zagra w Grodzisku już w najbliższą sobotę. W ramach charytatywnego cyklu Dog Rock usłyszymy największe hity zespołu Closterkeller!

Grupa, na której czele od ponad 30 lat stoi charyzmatyczna Anja Orthodox, doskonale znana jest nie tylko fanom cięższego grania, ale również szerokiej publiczności. Swoim słuchaczom serwuje niezawodną mieszankę rocka, gotyku, poezji, metalu. – Zespół jest ceniony zarówno przez starszych jak i młodszych fanów pięknej muzyki, od gotyku przez rock do popu. Bierze się to niewątpliwie z dużej różnorodności stylistycznej utworów zespołu. Występy na żywo to mieszanka spontanicznego rockowego koncertu oraz podniosłej, poetyckiej, niemalże mistycznej atmosfery (co czyni je podobnymi do koncertów zespołów gotyckich). Perfekcja wykonania, doskonałe kompozycje, warstwa tekstowa i aranżacje oraz po prostu piękna muzyka czynią z nich niezapomniane wydarzenia – zachęcają organizatorzy grodziskiego koncertu.

Sobotni występ zespołu odbędzie się w ramach Dog Rock. To charytatywny cykl imprez, z których dochód przeznaczony jest dla czworonożnych podopiecznych Straży Ochrony Zwierząt Powiatu Grodziskiego.

Bilety do nabycia w dniu koncertu, 3 sierpnia, od godz. 18.00. Cena to 30 zł. Grodzisk, Grill pod Dębem, ul. Żytnia 37. Początek rockowego grania o godz. 20.00.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Closterkeller na grodziskim Dog Rock”

  1. zamkniety pisze:

    Zespół, który nakręcił teledysk do piosenki ,,Scarlet” w Pruszkowie na ulicy Stalowej. I z tą piosenką najbardziej mi się kojarzy
    https://www.youtube.com/watch?v=5eNV5Hyb9u8 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły