CKiS inauguruje działalność

Wydarzenie

Choć działa od dobrych kilku tygodni, nie było jeszcze oficjalnego otwarcia. Mowa o pruszkowskim Centrum Kultury i Sportu. Uroczysta inauguracja już w ten weekend.

Sobota, 9 czerwca, na pewno zapisze się w historii obiektu. Tego dnia zaplanowano oficjalne otwarcie i możliwość zwiedzania budynku. Ale nie tylko. Nie zabraknie rozmaitych atrakcji dla małych i dużych. Wszystko to pod hasłem „Kalejdoskop marzeń”.

Co dokładnie znalazło się w programie? O godz. 14.00 rozpoczęcie imprezy i powitanie. Na scenie pojawią się następnie „Pruszkowiacy”. Od godz. 19.00 muzyczna część wieczoru. Wystąpią Blues Maszyna, Natural Made Rockers, Chemia i Kasia Schubert. Przez cały dzień w CKiS będzie można oglądać wystawę malarstwa i strojów ludowych. Na stadionie Znicza rozgrywane będą mecze Akademii Piłkarskiej Znicz. Na boiskach bocznych: Sztorm Grupa, Strefa Zabaw dla dzieci, TurboKozak. Do tego warszaty plastyczne, jogi, tai-chi, pokazy capoeiry. Najmłodszych zabawiać będzie Klaun Tomi. Pojawi się też teatr uliczny.

Co jeszcze? Na Hali Znicz stanie strefa malucha. Będzie tam można spróbować swoich sił także w karate, krav madze, koszykówce. Przy tak wielu propozycjach nie może zabraknąć czegoś na ząb. Będzie więc i strefa gastronomiczna.
 

– Przed nami inauguracja Centrum Kultury i Sportu, będzie to dla nas wyjątkowy dzień więc liczymy, że będziecie wtedy z nami. Gwarantujemy wstęp wolny dla każdego. Planujemy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Chcemy pokazać wielofunkcyjność CKiS więc dostępne będą zajęcia sportowe, animacje dla dzieci, warsztaty o zdrowym żywieniu, występy artystyczne, taneczne, koncerty a także pokaz filmu niemego z muzyką na żywo. Nie sposób wymienić wszystkich aktywności, dlatego warto zarezerwować sobie czas 9 czerwca i sprawdzić osobiście co przygotowaliśmy – mówi nam Anna Dudziec, dyrektor pruszkowskiego CKiS.

 

Wszystkie szczegóły imprezy dostępne są tu. Początek w sobotę, 9 czerwca, o godz. 14.00. Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie (ul. Bohaterów Warszawy 4).

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.