Ciężkie brzmienia w Podkowie

Podkowa Leśna

Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich rusza z nowym cyklem imprez. Pierwszy z koncertów w ramach cyklu „Rockowa Podkowa” już w najbliższą sobotę 21 października.

„Rockowa Podkowa” to propozycja dla miłośników nieco ostrzejszych gitarowych brzmień i takich gatunków muzycznych jak rock i metal. To również promocja lokalnych zespołów muzycznych z samej Podkowy i okolicznych miejscowości. Sam koncert to nie wszystko. Impreza pozwala na zaprezentowanie talentów również osobom z widowni. To tak zwany jam session. Każdy kto chce wejść na scenę i zagrać na koncert musi przynieść własny instrument.

A kogo zobaczymy na scenie CKiIO w trakcie sobotniego koncert? Publiczności zaprezentują się następujące zespoły: NCNN (blues rock), Cradlewave (rock), Posthumous Ataxia (metal), Xe (Rock, Punk, Metal), The Reysp (Heavy Metal), Arhant (alternatywny rock).

Impreza odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich (ul. Świerkowej 1). Koncert wystartuje o godz. 18.00. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11354

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8918

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8408

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7281

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5745