Ciekawe propozycje na spędzenie popołudnia

Region

Jeśli szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie weekendu lub wieczoru w tygodniu to koniecznie sprawdźcie nasz informator kulturalny. Prezentujemy imprezy i inne ciekawe wydarzenia, które odbędą się w najbliższym tygodniu w naszym regionie.

BRWINÓW
Targ Przydasiów

Po świętach przybyło wam nowych bibelotów, narzędzi lub książek i nie wiecie co zrobić z tym starymi, a szkoda ich wyrzucić? A może poszukujecie ciekawych przedmiotów? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedzieliście tak to koniecznie wybierzcie się na Targ Przydasiów.
Start: 8 stycznia, godz. 10.00
Miejsce: OSP Brwinów

GRANICA
Piosenki Ireny Jarockiej

Granicka Zatoka Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert. Ludmiła Małecka przy akompaniamencie Artura Gudzińskiego wykona najpiękniejsze piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej. Rezerwacja: 504 223 073
Start 8 stycznia godz. 17.00
Miejsce: Granika Zatoka Kultury, Czeremchy 1

Karnawałowe eksperymenty
Przed nami kolejne spotkanie w ramach cyklu „Eksperymentuj z laboratorium juniora”. Tym razem dzieci będą wykonywać prawdziwie wystrzałowe karnawałowe eksperymenty.
Start: 11 stycznia, godz. 18.00
Miejsce: Granicka Zatoka Kultury, Czeremchy 1

GRODZISK MAZ.
Teatrzyk dla dzieci

Grodziskie Centrum Kultury zaprasza małych mieszkańców na teatrzyk. Tym razem poznamy historię „Ognik i choinkowe marzenie”. Przedstawienie ma na celu pokazanie i uświadomienie dzieciom czym jest magia Świąt Bożego Narodzenia. Nie nadmiar pokus, kolorów, ozdób, prezentów buduje ową „magię” , lecz atmosfera miłości i przyjaźni w gronie najbliższych. Całość uzupełnia muzyka na żywo.
Start: 8 stycznia, godz. 12.30
Miejsce: Centrum Kultury
Bilety: 10 zł

Jacek Pelc Band
Jeśli szukacie muzycznej rozrywki to koniecznie wybierzcie się do restauracji Babie Lato. Tam już niebawem odbędzie się koncert Jacek Pelc Band, promujący album „On the Road”. Bilety do nabycia w kasach kina.
Start: 12 stycznia, godz. 19.30
Miejsce: Restauracja Babie Lato

MICHAŁOWICE
Rysunek i malarstwo

Ciekawa propozycja dla miłośników malowania. Już 9 stycznia w Michałowicach ruszają bezpłatne warsztaty rysunku i malarstwa. Oferta kierowana do młodzieży i dorosłych. Prowadzenie Anna Pawlak.
Start 9 stycznia, godz. 17.00 i 19.30
Miejsce: Biblioteka, Raszyńska 34

MILANÓWEK
Koncert Noworoczny

Milanowskie Centrum Kultury zaprasza na Koncert Noworoczny. – Zapewniamy świetną zabawę, góralską atmosferę, bigos, pochodnie i dorożki – zachęcają organizatorzy. O oprawę muzyczną zadba góralska kapela.
Start: 7 stycznia, godz. 16.00
Miejsce: Zespół Szkół nr 1, Piasta 14

PIASTÓW
Koncert Noworoczny

Miejski Ośrodek Kultury w Piastowie zaprasza na Koncert Noworoczny. Przed publicznością wystąpi orkiestra kameralna „Intermezzo”. Na scenie wystąpią również Agata Marcewicz-Szymańska, Grażyna Mędroch, Piotr Kaczmarek, Witold Matulka, Tadeusz Lempkowski.
Start: 8 stycznia, godz. 16.00
Miejsce: MOK

PRUSZKÓW
Art Performance

Jakie kolory ma wytapiane żelazo i czy może stać się inspiracją artysty do tworzenia obrazów? Co to jest malarstwo kaskadowe i jak działa na wyobraźnię? Zatrzymany w „kadrach” płótna i filmu barwny Art Performance przeniesie oglądających w świat sztuki tworzonej na żywo. MSHM zaprasza na wernisaż tej niecodziennej wystawy.
Start: 8 stycznia, godz. 17.00
Miejsce: MSHM

REGUŁY
Pilates dla każdego

Jeśli po Świętach Bożego Narodzenia macie małą „oponkę” albo jeśli waszym noworocznym postanowieniem jest regularne ćwiczenie to zacznijcie od zajęć Pilates. W Regułach we wtorki i piątki można wziąć udział w bezpłatnych zajęciach.
Start 10 stycznia, godz. 18.30 i 19.30
Miejsce: Powstańców Warszawy 1

RASZYN
O smoku i królu leniuchu

Centrum Kultury Raszyn zaprasza najmłodszych na ciekawy spektakl. Artyści z agencji artystycznej Bajlandia zaprezentują teatrzyk pt. „O smoku i królu leniuchu”. Wstęp 5 zł.
Start: 8 stycznia, godz. 13.00
Miejsce: CKR

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.