Ciekawe propozycje kulturalne w regionie

Region

Nie masz pomysłu na to jak spędzić weekend, a nie chcesz siedzieć w domu przed telewizorem? Sprawdź co oferują lokalne ośrodki kultury!

BRWINÓW
Targ Przydasiów

Doskonała okazja do przejrzenia półek i szaf w poszukiwaniu rzeczy, które wydają się zbędne, a dla  innych mogą okazać się wymarzonym skarbem. Kto wie może na Targu znajdziecie ciekawe prezenty na mikołajki?
Start: 27 listopada, godz. 10.00
Miejsce: OSP Brwinów

GRODZISK MAZ.
Dzień Pluszowego Misia

Grodziskie Centrum Kultury zaprasza na „Dzień Pluszowego Misia”. Impreza rozpocznie się od teatrzyku w wykonaniu dzieci ze świetlicy z dzielnicy Łąki. Na małych grodziszczan czekać będą również atrakcje: misiowe warsztaty, malowanie buziek, konkursy, zabawy i… Misiowy Tort!
Start: 26 listopada, godz. 13.30
Miejsce: Centrum Kultury

Etnografia dla najmłodszych
Willa Radogoszcz zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Etnografia dla najmłodszych”. Olga Płuciennik opowie o Japońskim święcie Shichi-go-san i teatrze Kamishibai.
Start: 26 listopada, godz. 16.00
Miejsce: Willa Radogoszcz

MILANÓWEK
Święto Misia

Milanowskie Centrum Kultury również będzie świętować Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji na dzieci będzie czekać wielka „misiomania”, w tym zabawy animacyjne, warsztaty plastyczne i krawieckie, klinika dla misia, słodki poczęstunek i niespodzianki.
Start: 26 listopada, godz. 11.00
Miejsce: Miejska Biblioteka

NADARZYN
Bal Andrzejkowy

Nadarzyński Ośrodek Kultury ma ciekawą propozycję dla dorosłych. W NOK-u zostanie zorganizowany Bal Andrzejkowy. O oprawę muzyczną zadba Aperkus. Wstęp 30 zł, z kartą mieszkańca 25 zł. Wyżywienie oraz napoje we własnym zakresie.
Start: 26 listopada, godz. 17.00
Miejsce: NOK

Kino Nokusiowe
Moc atrakcji dla maluchów przygotował Nadarzyński Ośrodek Kultury. W ramach „Kina Nokusiowego” dzieci zobaczą film mistrza polskiej animacji Witolda Giersza, a Julia Karasiewicz w trakcie warsztatów pokaże jak malować filmy.
Start: 27 listopada, godz. 16.00
Miejsce: NOK

PIASTÓW
Spotkanie ze Srokowskim

Stanisław Srokowski – autor zbioru opowiadań „Nienawiść” na motywach, którego powstał film „Wołyń” będzie gościem Miejskiego Ośrodka Kultury w Piastowie. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.
Start: 26 listopada, godz. 17.00
Miejsce: MOK

PODKOWA LEŚNA
Stasiuk w Stawisku

Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów zaprasza na spotkanie z Andrzejem Stasiukiem, który zaprezentuje swoją książkę „Osiołkiem”.Spotkanie poprowadzi Beata Izdebska-Zybała.
Start: 27 listopada, godz. 17.00
Miejsce: Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów

PRUSZKÓW
Nastrojowy koncert Łochowskiej

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego zaprasza na niezwykły, nastrojowy koncert, podczas którego będzie można wsłuchać się w słowa poetów różnych epok, kultur i krajów, połączonych tymi samymi namiętnościami. Wystąpią Katarzyna Łochowska – śpiew, oraz Marcin Mazurek – fortepian. Bilety 30 zł.
Start: 26 listopada, godz.19.00
Miejsce: MSHM

Pamięć Kresów
Muzeum Dulag 121 zaprasza na spotkanie w ramach cyklu „Pamięć Kresów”. Gościem będzie pisarz, poeta i krytyk literacki Stanisław Srokowski. Spotkanie poprowadzi Robert Jurszo – dziennikarz i publicysta zajmujący się tematyką historyczną.
Start: 27 listopada, godz. 15.00
Miejsce: Muzeum Dulag 121

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe