Ciekawe propozycje CKiS w Pruszkowie

Pruszków

Ciekawe propozycje CKiS w Mieszkańcy Pruszkowa już od kilku miesięcy mogą korzystać z oferty Centrum Kultury i Sportu. Podpowiadamy, dlaczego w najbliższym czasie warto się nią zainteresować.

Misją pruszkowskiego CKiS było stworzenie przestrzeni dla kultury, sportu, sztuki i rozrywki. W programie wakacyjnych atrakcji przeważają sport i półkolonie dla najmłodszych. Jednak na jesień zaplanowano bogatą ofertę kulturalną dla nieco starszych mieszkańców Pruszkowa.

5 października w sali widowiskowej Centrum wystąpi Kabaret Paranienormalni. Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu „Kino” – komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor. Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich. Na scenie wystąpią Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny, który zostanie poddany humorystycznej obróbce termicznej. Czy chłopakom naprawdę uda się go ugotować? Warto przyjść i przekonać się na własne oczy.

Pod koniec wspomnianego miesiąca, 27 października odbędzie się spektakl „Kochanie wróciłem” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza. Co wydarzy się na scenie? Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania za prawie każdą cenę. Zapowiada się ciekawe, pełne zawirowań widowisko. Na scenie pojawią się znani i lubiani aktorzy, m.in. Katarzyna Zielińska, Bartosz Obuchowicz i Wojciech Wysocki.

23 listopada mieszkańców Pruszkowa rozbawi Kabaret Młodych Panów. Artyści zapewniają, że widowisko „Bogowie” pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Ten spektakl da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Koniecznie wpadnij do CKiS.

Jeśli nie kabaret, to w grudniu będzie można wysłuchać nastrojowego koncertu Michała Szpaka. Artysta pojawi się w CKiS 9 grudnia. Recitale w wykonaniu artysty to doskonała okazja by oderwać się od codzienności i przenieść do świata pełnego emocji. Michał wykona swoje największe przeboje, a w nich najnowszy singiel „King of the Season” będący zapowiedzią zbliżającego się albumu. Występy Michała uświetni specjalnie przygotowana oprawa wizualna. Szpak z pewnością po raz kolejny zaskoczy swoich fanów!

Ponadto na co dzień mieszkańcy mogą korzystać ze stałej ofert CKiS – do dyspozycji mają m.in. ściankę wspinaczkową i zajęcia fitness.

Bilety oraz informacje na temat wydarzeń znajdziecie wchodząc tutaj.

Dodatkowe informacje uzyskacie wchodząc na facebooka Centrum Kultury i Sportu oraz na tymczasowej stronie internetowej: www.ckis.pruszkow.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.