Chopin w Austerii

Raszyn

Centrum Kultury Raszyn zaprasza do Austerii na kolejne wydarzenie z cyklu „Chopin w Austerii”, podczas którego wystąpi Mariusz Ciołko.

23 stycznia szykuje się kolejny piękny wieczór z muzyką Chopina w Austerii. Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w wyjątkowym klimacie. Przed publicznością wystąpi Mariusz Ciołko, który jest absolwentem klasy fortepianu prof. Bronisławy Kawalli w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie

Artysta związany m.in. z Zespołem Państwowych Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Warszawie, Katedrą Fortepianu Akademii Muzycznej w Krakowie i białostocką Filią Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Występuje w kraju i za granicą. W 2017 nagrał dla wytwórni DUX płytę z utworami fortepianowymi Romana Maciejewskiego.

Wejściówki do odbioru w Austerii od 17 stycznia. Ilość miejsc ograniczona.

Start godz. 16:30, Miejsce: Austeria – filia Centrum Kultury Raszyn, al. Krakowska 1

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących reguł reżimu sanitarnego.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.