Charytatywny mecz gwiazd w Milanówku na pomoc dzieciom z Ukrainy.

Milanówek / Ukraina

W niedzielę 13 marca w Milanówku odbędzie się wyjątkowy mecz charytatywny. Nie zabraknie też aukcji z ciekawymi fantami. W trakcie imprezy prowadzona będzie również zbiórka darów dla dzieci z Ukrainy.

Mecz charytatywny odbędzie się w niedzielę o godz. 15.30 na stadionie Milanu Milanówek przy ul. Turystycznej 8. Na murawie zobaczymy reprezentację polskich pisarzy, których rywalami będą gwiazdy disco polo. Jednak nie będzie to bitwa na słowa, a prawdziwe piłkarskie zmagania. – Zagrają ze sobą reprezentacje gwiazd disco polo, m.in. z Krystianem Pudzianowskim i Karolem Defisem, oraz polskich pisarzy wspomaganych przez byłych piłkarzy – opowiada Norbert Sieczka, jeden z organizatorów wydarzenia.

Na murawie obok wspomnianych pojawią się również pisarze Zbigniew Masternak („Niech żyje wolność”, „Chmurołap”, „Nędzole”), Paweł Leśniak („Równowaga”, „Zachwianie”, „Chaos”). Wspierać ich będą również Dariusz Dźwigała(były piłkarz Polonii Warszawa, występ gościnny), Jacek Kacprzak (były piłkarz Legii Warszawa, występ gościnny), Waldemar Przysiuda( były piłkarz Lecha Poznań, występ gościnny).

Po piłkarskich zmaganiach odbędzie się koncert oraz licytacja przekazanych prezentów. Wśród nich znalazła się m.in. koszulka Legii Warszwa z podpisami zawodników, którą przekazał na licytacje Mateusz Wieteska. Nie zabraknie również zbiórek dla uchodźców z Ukrainy. Głownie chodzi o ciepłą odzież oraz zabawki i artykuły piśmiennicze dla dzieci z Ukrainy.

Na zgłodniałych czekać będzie food truck.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.