Charytatywny Bieg w Szpilkach już w ten weekend

Grodzisk Maz.

Kto powiedział, że biegać można tylko w obuwiu sportowym. Już w niedzielę w Grodzisku będzie można spróbować swoich sił w Charytatywnym Biegu w Szpilkach. I tak Panowie również są tu mile widziani!

W tym roku w Grodzisku już po raz trzeci będzie można wziąć udział w 3 Charytatywnym Biegu w Szpilkach. To świetna okazja do zabawy i pomocy w jednym. Jakie wyzwanie stoi przed uczestnikami i uczestniczkami? Trzeba pokonać dystans zaledwie 500 m, ale jest też haczyk. Zamiast wygodnych butów sportowych, na nogach trzeba mieć szpilki. I to takie, które mająco najmniej 7 cm! W biegu mogą wziąć udział tylko osoby, które ukończyły 18 lat. Organizatorzy zachęcają uczestników, by ci na bieg przygotowali zabawne przebrania. Co powiecie na stroje nawiązujące do historii Grodziska Mazowieckiego? W końcu w tym roku Grodzisk świętuje swoje 500-lecie.

Bieg w szpilkach to nie tylko dobra zabawa, ale tez pomoc. – W ostatnią niedzielę sierpnia spotykamy się całymi rodzinami, z przyjaciółmi i znajomymi aby w miłej atmosferze i przy sportowej rywalizacji wesprzeć nasze charytatywne cele. W tej edycji biegu charytatywna zbiórka będzie wspierać walczącą Ukrainę oraz Dom Pomocy Społecznej w Izdebnie Kościelnym, filia Grodzisk Mazowiecki – zaznaczają organizatorzy.

Start imprezy już 28 sierpnia o godz. 10.30 w Parku Skarbków w Grodzisku Mazowieckim. Jeśli chcecie wziąć udział w biegu to zapisy są zbierane tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.