Brwinowskie atrakcje na sobotę

Brwinów

Za oknem jesień rozkręca się na całego. To nic! Już w najbliższą sobotę, 25 września czeka na Was moc atrakcji w Brwinowie, dzięki którym będzie nam nieco cieplej.

Dzień atrakcji rozpocznie spotkanie z autorem i bohaterem książki „Wielki koniuszy polskiego filmu”. Książka Piotra Dzięciołowskiego opowiada o postaci Tomasza Biernawskiego. To nie tylko konsultant scen jeździeckich, specjalista od filmowych koni, kostiumów i militariów. To także aktor, scenarzysta i statysta. Może poszczycić się współpracą z takimi tuzami filmu, jak Jerzy Hoffman, Jerzy Kawalerowicz, Andrzej Żuławski, a nawet Steven Spielberg. Spotkanie z autorem i bohaterem książki odbędzie się o godz. 12.00 w dworku Zagroda.

O 14.00 na kortach przy ul. Żwirowej będzie można natomiast zobaczyć zmagania zawodników w turnieju tenisowym o puchar Burmistrza Gminy Brwinów. Tym razem do rywalizacji zaproszone są duety, które rozegrają mecze w kategoriach debel damski i męski.


Sobotnie rozrywki zakończy Brwinowska Masa Krytyczna. Ta tradycyjna już jesienna impreza rowerowa ma na celu przypomnieć o zakładaniu odblasków, zwłaszcza jesienią, kiedy szybciej robi się ciemno. Trasa będzie miała długość 14 km. Przejazd rozpocznie się na Rynku w Brwinowie, a biec będzie przez Parzniew, ul. Działkową, ul. Wolności, ul. Solidarności i z powrotem, do startu.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.