Brwinów zaprasza na Festiwal Otwarte Ogrody

Brwinów

Najbliższy weekend 3-4 czerwca zapowiada się w gminie Brwinów pod znakiem Festiwalu Otwarte Ogrody. Dodatkowo odbędzie się uroczystość nadania imienia nowemu rondu w Żółwinie.

3 i 4 czerwca ogrody na terenie Brwinowa staną dla zwiedzających otworem. Na gości czeka wiele atrakcji. Przygotowano spektakle, koncerty, wystawy i prelekcje. Będzie można posłuchać o tym jak ważne są dla nas owady, zobaczyć jak przezwyciężyć tremę, wybrać się na przejażdżkę off-road, zobaczyć strażaków w akcji, czy posłuchać wspaniałe pieśni operowe. Podczas Festiwalu zaplanowano też pikniki w Domaniewie, Brwinowie i Kaniach.

W sobotę zaplanowano jeszcze jedną uroczystość. O godz. 12.00 odbędzie się nadanie imienia nowemu rondu w Żółwinie, u zbiegu ul. Szkolnej i Jedwabnej (d. Polnej). Skrzyżowanie to będzie nosić imię Stanisławy Witaczek i Henryka Witaczka (w skrócie Rodo Witaczków) – rodzeństwa związanego z miejscowością, które w 1924 roku założyli Centralną Doświadczalną Stację Jedwabniczą w Milanówku. Po części oficjalnej w ogrodzie dworu przy ul. Nadarzyńskiej 21 odbędzie się koncert muzyki francuskiej w wykonaniu zespołu Cup of Time. Koncert odbędzie się w ramach Festiwalu Otwarte Ogrody.

Poniżej prezentujemy szczegółowy plan festiwalu

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Brwinów zaprasza na Festiwal Otwarte Ogrody”

  1. Mirek pisze:

    Rodo czy rondo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły