Bilety na Neo Nówkę czekają na basenie

Pruszków

Kabaret Neo Nówka potrafi rozbawić niemal każdego. Już 4 grudnia grupa wystąpi w pruszkowskiej hali Znicz. Bilety są już dostępne na pływalni Kapry.

Porcja dobrej rozrywki, ogrom pomysłów oraz zaskakujące zwroty akcji – tego należy spodziewać się po występie kabaretu Neo Nówka. Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki podbili całą Polskę. Tytuł najlepszego skeczu 30-lecia dla „Nieba”, które stało się znakiem firmowym grupy mówi sam za siebie.

4 grudnia w Pruszkowie zapowiada się humorystyczna uczta ze wspaniałymi smakołykami. Karta dań będzie wypełniona po brzegi. Nie zabraknie fenomenalnej i oryginalnej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw. O takich jak ona mówi się, że to kobieta na trudne czasy. Artyści zapowiadają także wyjątkowe niespodzianki, więc będzie się działo!

Bilety na występ w cenie 60-90 zł można nabyć w serwisie biletynakabarety.pl. Wejściówki dostępne są również na basenie Kapry w kasie na parterze. Warto się spieszyć, bo drugiej takiej okazji próżno wypatrywać. 

Neo Nówka obchodzi 15-lecie działalności. Podczas licznych występów artyści nazbierali wiele wspomnień, przeżyli wyjątkowe chwile i zgromadzili rzesze fanów. Pruszkowska hala Znicz czeka na nich!

Dla naszych czytelników mamy specjalną niespodziankę. W zanadrzu czekają bilety na występ kabaretu, jednak prosimy o cierpliwość i śledzenie portalu WPR24.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9014

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8519

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7292

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758