Biegniesz? Masz darmowy przejazd

Milanówek

Rozpoczęło się końcowe odliczanie do IV Biegu STO-nogi. Uczestnicy w dniu zawodów, 17 kwietnia, na trasę dotrą za darmo pociągami Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Bieg STO-nogi to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku i spędzenia czas w gronie znajomych oraz innych zapaleńców relaksu na świeżym powietrzu. Kolejna już, czwarta, edycja imprezy cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na listach startowych widnieje ponad 360 zawodników. Mają przed sobą do pokonania 10 km. Trasa biegu to dwa pięciokilometrowe odcinki prowadzące ulicami: Warszawską i Fiderkiewicza. Start i meta będą zlokalizowane przed Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 5. 

Sam bieg na pewno dostarczy wielu wrażeń. Spotkają się osoby w różnym wieku, jednak wszyscy do Milanówka będą musieli dojechać. Ukłon w stronę biegaczy wykonali przewoźnicy –  Koleje Mazowieckie i Warszawska Kolej Dojazdowa. W dniu zawodów biegacze za ich pośrednictwem dotrą do Milanówka bez konieczności zakupu biletu. Wystarczy, że będą posiadali imienny numer starty IV Biegu STO-nogi. Darmowy będzie również przejazd powrotny.

Najlepsi mogą liczyć na nagrody i wyróżnienia. Przygotowano również kategorie specjalne takie jak: dla mieszkańców Milanówka, Open, Mistrzostwa Świata Geografów czy Mistrzostwa Polskich Pilotów i Personelu Pokładowego.

IV Bieg STO-nogi rozpocznie się o godzinie 11.00. Na tych, którzy będą jeszcze czuli siłę w nogach czeka Mila Milanowska na dystansach 400 i 1600 metrów.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.