Biblioteka Główna Książnicy Pruszkowskiej otwarta!

Po gruntownym remoncie Biblioteka Główna Książnicy Pruszkowskiej znów jest dostępna dla czytelników. Na uroczystość otwarcia przybyło wiele pruszkowskich moli książkowych.

Biblioteka Główna Książnicy Pruszkowskiej przechodziła ostatnio gruntowny remont. Pojawiły się nowe regały na księgozbiór, stanowiska komputerowe, a pomiędzy regałami wygodne siedziska dla czytelników.

Oficjalne otwarcie nastąpiło 7 marca. Wstęgę przecięli Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch wraz z Zastępcą – Konradem Sipierą. Na uroczystości tłumnie pojawili się czytelnicy biblioteki, na których czekały niespodzianki. Był to także doskonały moment, aby zapisać się do biblioteki i zacząć korzystanie z jej bogatego księgozbioru.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Biblioteka Główna Książnicy Pruszkowskiej otwarta!”

 1. Anonim pisze:

  już są najważniejsi

 2. Anonim pisze:

  czyżby reklamacja z urzędu miasta przyszła ,w poprzednim artykule nie zamieszczono prawilnych fotek ?

 3. Haha pisze:

  Tańcowały dwa …. jeden Makuch ps. Król Betonu drugi Siepiera ps. Siekiera

 4. Anonim pisze:

  drugi lub 3 artykuł o tym samym ile można otwierać zwykłą bibliotekę, panowie dlaczego na spółkę ze starostą zamykacie wjazd w ul. STUDZIENNĄ ,czy w Pruszkowie są równi i równiejsi

 5. Jerzy pisze:

  Sam szajs do czytania. Polecam bibliotekę w Piastowie. Tam bibliotekarki przynajniej wiedzą kim był Bohdan Butenko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły