Bezpłatne warsztaty Lego w CH Nowa Stacja

Pruszków

Już w najbliższą sobotę, 15 stycznia w centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie odbędą się bezpłatne warsztaty Lego. Będzie to prawdziwa gratka dla miłośników tych kultowych klocków, ponieważ poprowadzi je zwycięzca pierwszej edycji programu Lego Masters, Rafał Zub!

Klocków Lego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Wychowują się na nich kolejne pokolenia, rozwijając swoją wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne. Nazwa Lego pochodzi od duńskiego zwrotu „leg godt” (baw się dobrze), a unikalna technologia łączenia klocków, otworzyła zupełnie nowe możliwości tworzenia niezwykłych konstrukcji. Nic dziwnego, że klocki Lego w krótkim czasie zawojowały wyobraźnię dzieci na całym świecie i podbiły serca rodziców, którzy często sami uczestniczą w zabawie.

Popularność duńskich klocków i sposobność budowania z nich dowolnych, często niezmiernie skomplikowanych konstrukcji, zachęciła producentów telewizyjnych do stworzenia programu Lego Masters. W każdym odcinku uczestnicy mierzą się z określonymi zadaniami, a najlepsi przechodzą dalej, aż do finału. W pierwszej polskiej edycji Lego Masters, zakończonej w grudniu 2020 roku, zwyciężył Rafał Zub wraz ze swoim partnerem Jakubem Pleśniarskim. Rafał, architekt związany z pracownią IMB Asymetria, postanowił dalej rozwijać swoją pasję i dzielić się doświadczeniem z innymi. Niedawno w Nowej Stacji w Pruszkowie otworzył studio Bricks by Raf, gdzie będzie budował zaawansowane konstrukcje z klocków i nagrywał filmy na swój kanał You Tube.

Z okazji rozpoczęcia działalności w Nowej Stacji, Rafał przygotował dla wszystkich miłośników Lego niespodziankę – darmowe warsztaty podczas których uczestnicy będą wspólnie układać mozaikę z logo Nowej Stacji. To wspaniała okazja, żeby poobserwować mistrza w akcji, dowiedzieć się więcej o procesie tworzenia skomplikowanych konstrukcji i samemu sprawdzić się w działaniu. Znakomita zabawa gwarantowana

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zachęcamy do wcześniejszych zapisów. Można to zrobić na miejscu, w Bricks by Raf Studio w Nowej Stacji, które mieści się na parterze, obok salonu H&M lub wysyłając maila na adres: raff@me.com . Jeśli ktoś zapomni się zapisać, to nadal będzie miał szansę wziąć udział w zabawie, ale będzie musiał poczekać w kolejce i nie otrzyma gwarancji, że się dostanie. Dlatego lepiej nie zwlekać i już dziś zapisać się na to niezwykłe wydarzenie.

Wielkie budowanie startuje 15 stycznia o godz.10.00!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.