Bezpłatne warsztaty dla dzieci w Nowej Stacji

Pruszków

Pruszkowska Nowa Stacja zaprasza wszystkie dzieci w wieku 7-11 lat na cykl warsztatów "Aktywne wakacje".

Nowa Stacja zaprasza wszystkich młodych odkrywców na niezapomniane wakacyjne czwartki pełne kreatywności i nauki. W każdy czwartek 11, 18 i 25 lipca, w godzinach od 10:30 do 12:30, Pokój Wyciszeń na 1. piętrze zamieni się w centrum twórczej zabawy i inspiracji.

Program „Aktywnych wakacji”:

11 lipca: Rysogra – kreatywne malowanie, gdzie dzieci będą mogły dać upust swojej wyobraźni i stworzyć niezwykłe dzieła sztuki.
18 lipca: Budowanie miasta – warsztaty architektoniczne, podczas których uczestnicy wspólnie zaprojektują i zbudują własne miasto z różnorodnych materiałów.
25 lipca: Robotyka dla najmłodszych – warsztaty, na których dzieci wcielą się w rolę wynalazców i konstruktorów robotów, poznając podstawy robotyki i mechaniki.

Wszystkie zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 7-11 lat. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a miejsca są dostępne dla wszystkich chętnych. To doskonała okazja, aby spędzić wakacje w sposób aktywny, rozwijając swoje pasje i zdobywając nowe umiejętności.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.