Bayer Full wystąpi na dożynkach w Brwinowie

Brwinów

Wielkimi krokami zbliżają się brwinowskie dożynki. Już 26 sierpnia na scenie zaprezentuje się zespół Bayer Full. Ale to tylko jedna z wielu atrakcji.

Rok temu mieszkańcy gminy Brwinów bawili się przy przebojach grupy Boys. Teraz na scenie zaprezentuje się inny legendarny zespół disco polo. Bayer Full istnieje od 1984 roku i w tym czasie sprzedał ponad 16 milionów płyt! Liderem zespołu jest Sławomir Świerzyński. Najpopularniejsze piosenki z repertuaru Bayer Full to m.in. „Majteczki w kropeczki”, „Serca dwa”, „Żono moja”, „Wszyscy Polacy to jedna rodzina” czy „Wiatr miłości”. Mieszkańcy Brwinowa będą mogli usłyszeć te i inne przeboje zespołu o 20.00.

Poczuć smak zabawy będzie można już od 17.00, kiedy na działce przy ul. Piłsudskiego w rejonie ul. Dworskiej odbędzie się oficjalne powitanie. Na uczestników dożynek czekają liczne animacje rustykalne na łące m.in. masło z dżemem, palce lizać, ziołowe love czy kłosy we włosy. Z pewnością dla wielu osób będzie to ciekawe doświadczenie, które pozwoli poczuć klimat wsi. Rzecz jasna na dożynkach nie może zabraknąć konkursu na najpiękniejszy wieniec. Laureatów poznamy o godz. 19.00. A później na scenie zaplanowano animacje dla dzieci.

Dożynki to wspaniała okazja do zabawy i tańca. Organizatorzy zadbali o muzyczną stronę imprezy. Gwiazdą wieczoru będzie wspomniany już Bayer Full, ale wcześniej (18.00) na scenie zaprezentuje się Beltaine.  Polski folkowy zespół powstał w 2002 roku i inspirację czerpie z muzyki Irlandii, Szkocji oraz Bretanii. O 21.00 kolejna porcja disco polo za sprawą zespołu MaSza. Mieszkańcy Brwinowa będą mogli usłyszeć takie przeboje jak: „Słodka kotka” czy „Ze mną bądź”. Całość zwieńczy występ zespołu No i dobrze, który zaplanowano na 21.30. Doświadczeni muzycy czerpią z różnych gatunków: pop, blues, rock, funk, jazz i muzyka klasyczna.

Zwieńczeniem brwinowskich dożynek będzie msza św., która odbędzie się 27 sierpnia o 10.30 w kościele pw. św. Floriana.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.