Bajm zagra na dożynkach w Raszynie

Raszyn

Już w niedzielę 28 sierpnia w Raszynie zostaną zorganizowane dożynki. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Bajm!

Dożynki, czyli święto plonów to ludowy obyczaj połączony z obrzędami organizowanymi jako podziękowanie za ukończenie żniw i prac polowych. W naszym regionie dożynki organizowane są w gminach wiejskich i wiejsko miejskich, gdzie pracują jeszcze rolnicy.

W Raszynie dożynki zostaną zorganizowane w niedzielę 28 sierpnia w Parku w Raszynie. Impreza rozpocznie się o godz. 15.00 od polowej mszy św. W programie m.in.: obrzęd dożynkowy, występy artystyczne, stoiska edukacyjne: warsztaty ceramiczne, plastyczne, garncarstwo, tkactwo tradycyjne, rzeźbiarstwo, produkty regionalne, gastronomia, dmuchańce, malowanie buziek i wiele innych atrakcji. Konkursy: „Najpiękniejszy wieniec”, „Chleb domowego wypieku”.

Na zakończenie dożynek nie mogło zabraknąć gwiazd muzycznych. Na scenie zobaczymy legendarny zespół Bajm z Beatą Kozidrak. Z pewnością będzie można usłyszeć wielkie przeboje Bajmu m.in. „Co mi Panie dasz?”, „Nie ma wody na pustyni”, „Biała armia”, „Ta sama chwila”, „Józek, nie daruję ci tej nocy”, „Szklanka wody”, „Myśli i słowa” czy „Lola, lola”.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “Bajm zagra na dożynkach w Raszynie”

 1. UE pisze:

  Ale niech Kozidrakowa nie prowadzi.

 2. Anka pisze:

  W Pruszkowie było mega…

 3. Leniwa_gospodyni pisze:

  Już byli na dniach Michałowic, żaden inny zespół czy piosenkarka nigdy nie poniżyła publiczności jak Beata z zespołem. Wówczas też wyglądała, śpiewała i zachowywała się jakby była pod wpływem i nie chodzi o atmosferę koncertu.

 4. paca pisze:

  Ale jak ona przyjedzie na ten koncert???

  • B pisze:

   Ależ wy wszyscy głupi i prymitywni jesteście z tymi komentarzami. Dramat.

   • paca pisze:

    Kuźwa, jakas meliniara ma mi się drzeć do mikrofonu, sam se jej słuchaj, ciekawym czy jakby potrąciła na pasach twoja stara albo bachora, czy dalej byś bronił???!!!

 5. Michaił pisze:

  Szykuje się opór pochlaj!

 6. ot i cały mój komentarz pisze:

  No cóż wszystkie poniższe komentarze są sensowne.

 7. Alkoholik pisze:

  Popieram Pijaka za kółkiem.

 8. Krzych pisze:

  Błeeeeee 🤢

 9. olo pisze:

  sponsorem jest POLMOS ?

 10. Pijakzakólkiem pisze:

  Wstyd dla władz Raszyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły