Autosacrum 2024 i zlot zabytkowych aut

Region

Majówkę spędzacie w domu i szukacie ciekawych atrakcji. Jeśli tak to wybierzcie się w niedzielę 5 maja na Autosacrum 2024. W ramach wydarzenia odbędzie się m.in. Konkurs elegancji Zabytkowych Samochodów.

Autosacrum  to tradycyjne święcenie pojazdów. W naszym regionie odbywa się ono co roku w Podkowie Leśnej w Kościele Św. Krzysztofa. Jednak w tym roku atrakcji będzie znacznie więcej. Wśród nich jest Konkurs elegancji Zabytkowych Samochodów — Konkurs Elegancji Zabytkowych Samochodów o nagrodę Burmistrza Gminy Brwinów, rozpocznie się o godz. 14:14 na Rynku w Brwinowie. Załogi zaprezentują swoje pojazdy, mile widziane stroje z epoki. Jury oceni i wytypuje trzech zwycięzców, którzy otrzymają Nagrodę Burmistrza Gminy Brwinów – podkreślają organizatorzy

Program:
10:00 – zbiórka w Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach przy ul. Warszawskiej 21.
10:30 – Przejazd w kolumnie pojazdów zabytkowych do Kościół Św. Krzysztofa,
11:00. – Msza św
12:00 – święcenie pojazdów (w pierwszej kolejności motocykle, następnie pojazdy zabytkowe i pozostali uczestnicy).
12:30 – przejazd pojazdami zabytkowymi do miejsca związanego z Mazowszem (niespodzianka).
14:14 – Konkurs Elegancji Zabytkowych Samochodów o NAGRODĘ Burmistrza Gminy Brwinów, Rynek w Brwinowie.
15:30 – przejazd do Muzeum w Otrębusach gdzie nastąpi wręczenie nagród, przy tradycyjnie będzie serwowany pieczony prosiak.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.