Artur Andrus wystąpi w Nadarzynie

Nadarzyn

Artur Andrus na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Artysta potrafi rozbawić publiczność do łez. Czy tak też będzie 18 czerwca w Nadarzynie? Z pewnością Artur Andrus nie zawiedzie publiczności.

Tym, którzy śledzą polską scenę kabaretową bądź słuchają radiowej Trójki albo oglądają „Szkło kontaktowe”, Artura Andrusa przedstawiać nie trzeba. 44-letni artysta jest człowiekiem renesansu. Pisze wiersze, teksty piosenek, książki, a także występuje na scenie, gdzie daje popis swoich umiejętności. 

Nieco starsi kojarzą Andrusa jako gospodarza kabaretowych spotkań w „Piwnicy pod Harendą” w Warszawie czy „Piwnicy Pod Baranami” w Krakowie. Popularność zyskał dzięki współpracy z Polski Radiem Program III, gdzie związany były z programami „Powtórka z rozrywki” i „Akademia rozrywki”. Andrus wydał kilka książek m.in. „Popisuchy”, „Blog osławiony między niewiastami” czy „Vietato fumare, czyli reszta z bloga i coś jeszcze”. W kwietniu 2013 ukazała się płyta artysty „Piłem w Spale… I co dalej”. Jednak to nie jedyny krążek w jego dorobku. Ogromną popularność zyskała także płyta „Cyniczne córy Zurychu”.

Obecnie trudno wyobrazić sobie imprezę kabaretową bez Artura Andrusa, który znakomicie odnajduje się w roli konferansjera. Jego kolorowe opisy oraz zaskakujące porównania sprawiają, że śmiech ogarnia nawet najbardziej zatwardziałych. 

O kunszcie Artura Andrusa będzie można przekonać się w Nadarzynie. Artysta wystąpi w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury przy Pl. Poniatowskiego 42 już 18 czerwca o godz. 19.00. Bilety w cenie 50 zł i 45 zł (karta mieszkańca). Wejściówki można nabyć w kasie NOK w godz. 13.00-19.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.