ARTEfakty: Strefa MALUCHA

Pruszków

Pruszkowski Festiwal Archeologiczny ARTEfakty to impreza osób w każdym wieku. Dla najmłodszych zorganizowana zostanie specjalna Strefa MALUCHA.

ARTEfakty w dniach 9-11 września opanują Park Potulickich. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego – warsztaty, wykłady, projekcje. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych gościach. Dla nich zostanie zorganizowana specjalna Strefa MALUCHA. – Nie jest łatwo być małym we współczesnym świecie. Dlatego na ARTEfaktach stworzymy dla najmłodszych specjalną strefę, w której znajdą mnóstwo bezpiecznych zabaw. Pozwolą im one na przyjemne, twórcze i radosne spędzenie czasu – zaznaczają organizatorzy.

Dzieci pod opieką animatorów i pedagogów ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Salonu Pruszkowskiego wezmą udział w ciekawych zajęciach. Będą animacje, zajęcia plastyczne, gry sprawnościowe oraz rozmaite zabawy i to nie tylko te, które są popularne dziś. Maluchy będą mogły również poznać zabawy swoich rówieśników sprzed setek i tysięcy lat. – Dzieciom zapewnione zostaną komfortowe, bezpieczne warunki, w których nienarażone na duży przepływ gości, będą mogły kreatywnie spędzić czas – podkreślają pracownicy Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie.

Patronem medialnym ARTEfaktów są „Gazeta WPR” i portal WPR24.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.