„Anioł i kobiety”, czyli nieziemski spektakl w CKiS [WYNIKI]

Konkurs

Szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie wieczoru? Podsuwamy pomysł! Już 2 lutego w CKiS będzie można obejrzeć sztukę teatralną „Anioł i kobiety”. Dla naszych Czytelników mamy wejściówki!

One są trzy. Wyjątkowe artystki. Wszystkie seksowne, ale każda o innym temperamencie, guście i wrażliwości. Wszystkie trafiają w zaświaty razem z niewinnym psem, który niespodziewanie wybiega im przed koła samochodu, gdy one jadą na kolejną imprezę.
On – Anioł – jest jeden. Czeka na nie u progu zaświatów. To w jego obecności zapadnie decyzja o tym czy one zasłużyły na niebo, czy może warto by powróciły na ziemię.

– Akcja spektaklu Anioł i kobiety, kontrapunktowana na żywo dźwiękiem saksofonu, rozgrywa się między czterema postaciami w przedsionku nieba, i obfituje w wiele niespodziewanych, nierzadko komicznych, sytuacji. Dialogi skrzą dowcipem, są gęste od docinków, ironii i złośliwości, którymi aktorzy wzajemnie się przerzucają. Odnajdziemy tu także wiele odniesień do spraw i wydarzeń, którymi żyjemy na co dzień – zaznaczają organizatorzy.

Czy artystki zechcą powrócić na ziemię? A pies? Jak potoczą się jego losy? To tylko niektóre z pytań, które stawia przed nami Agnieszka Warchulska, reżyser spektaklu.

Obsada:
Maria Pakulnis
Tadeusz Chudecki
Agnieszka Warchulska
Aleksandra Domańska/ Viola Arlak
Saksofonista /muzyka na żywo/
Pies Szaras

Spektakl „Anioł i kobiety” w CKiS będzie można zobaczyć 2 lutego o godz. 16.00. Bilety indywidualne dostępne na kupbilecik.pl lub na ebilet.pl

KONKURS!

Czytelnicy WPR24.pl mogą wygrać dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Trafią one do dwóch osób, które jako pierwsze w piątek, 17 stycznia o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Anioł i kobiety”, w treści podać imię, nazwisko i numer kontaktowy. Powodzenia!

Nagrody trafiają do Agnieszki Stępniarek i Łukasza Jakubiuka.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.