Ania Wyszkoni wystąpi w Michałowicach

Michałowice

Sezon imprez plenerowych już w pełni. Kolejna gwiazda, która odwiedzi nasz region to Ania Wyszkoni. Piosenkarka już dziś zaśpiewa w Michałowicach!

Festyn gminny odbędzie się 18 czerwca, na placu przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki. Kulminacyjnym momentem wspólnego świętowania będzie w tym roku właśnie koncert Ani Wyszkoni (godz. 20.30). Przed gwiazdą wieczoru odbędzie się recital muzyki włoskiej w wykonaniu Francesco Chiarini (godz.18.30).

Dobra zabawa rozpocznie się kilka godzin wcześniej. Od godz. 13.00 na mieszkańców czekać będą warsztaty artystyczne dla całych rodzin, strefa sportowo-rekreacyjna, pokazy wokalne i taneczne, tor wyścigowy, dmuchańce i wiele innych atrakcji.

Sama Ania Wyszkoni zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty i nie tylko. Jej najbardziej znane hity to „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Wiem, że jesteś tam”. W marcu tego roku wydała krążek „Jestem tu nowa”, o którym sama mówi: – Trudno mi jednoznacznie sklasyfikować ten album, ciężko opisać go słowami, zresztą… po co? Przecież opowiadanie o muzyce to jak tańczenie o literaturze, więc znacznie sensowniej będzie po prostu go posłuchać, do czego gorąco namawiam. Mam nadzieję, że tak jak ja, nie będziecie mogli się od niego uwolnić.

Czy artystka porwie publiczność w Michałowicach? O tym przekonamy się 18 czerwca.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.