Ania Wyszkoni akustycznie

Koncert

Nie lada gratka szykuje się dla miłośników muzyki na żywo. Już 24 marca w Mateczniku Mazowsze wystąpi Ania Wyszkoni z akustycznym koncertem.

Ania Wyszkoni swoją karierę zaczynała z zespołem Łzy. Wspólnie stworzyli takie hity jak „Agnieszka dawno tutaj nie mieszka”, „Jestem jaka jestem” czy „Oczy szeroko zamknięte”. W 2010 r. artystka zakończyła współpracę z zespołem i rozpoczęła karierę solową. Jej pierwszy album „Pan i Pani” w rok uzyskał status podwójnej platyny. Podobny sukces odniósł jej drugi solowy krążek „Życie jest w porządku”. W ubiegłym roku ukazała się płyta „Jestem tu nowa”, z której pochodzi takie utwór jak „Nie chcę cię obchodzić”. 

Już niebawem Anie Wyszkoni będzie można zobaczyć i usłyszeć w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach. Nie będzie to jednak zwykły koncert. Tym razem artystka zaprezentuje swoje utwory w wersji akustycznej. 

Jeśli chcecie wybrać się na koncert Ani Wyszkoni to radzimy się spieszyć. Większość biletów jest już niedostępna. Wejściówki na koncert, który odbędzie się 24 marca o godz. 19.00 w Mateczniku Mazowsze można kupić tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.