Alicja Majewska wystąpi w Milanówku!

Milanówek

7 marca Alicja Majewska wystąpi w Milanówku z Włodzimierzem Korczem i Warsaw Opera Quartet w repertuarze „Żyć się chce”.

Alicji Majewskiej nie trzeba przedstawiać. To jedna z najbardziej utalentowanych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej, wielokrotna laureatka Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Nawet jeśli młodsi odbiorcy nie kojarzą tego znanego nazwiska, to z pewnością znają takie utwory jak „Odkryjemy miłość nieznaną” czy „Być kobietą”. Stworzyła również niezapomniane przeboje między innymi z Andrzejem Zauchą, Zbigniewem Wodeckim, Jerzym Połomskim, Dorotą Osińską, Grzegorzem Markowskim, Ryszardem Rynkowskim .

Artystka występowała w wielu krajach Europy, Azji, a także w ośrodkach polonijnych USA, Kanady i Australii. Tym razem zaśpiewa w Milanówku w Hali sportowej przy ul. Żabie Oczko 1. Po wielu latach obecności na scenie Alicja Majewska nie zwalnia tempa bo… „Żyć się chce”:

Bilety w cenie 50 zł do zarezerwowania i do kupienia w Milanowskim Centrum Kultury (ul. Kościelna 3 / 22 758 32 34). Z Milanowską Kartą 3+ bilety bezpłatne.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Alicja Majewska wystąpi w Milanówku!”

  1. kk pisze:

    a na perkusji (nerwach) będzie brzdąkał burmistrz Miasta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane