Aleksandra Radomska wystąpi w Grodzisku

Grodzisk Maz.

W kwietniu, w grodziskiej Mediatece ze swoim programem wystąpi Aleksandra Radomska. To będzie jedyny taki stand-up z przekazem – zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn

Masa obserwatorek w internecie i tłumy, których serca podbiła już ze sceny – Aleksandra Radomska. Dzięki swojemu ADHD robi masę rzeczy naraz. Jej debiutancka trasa standupowa była przebojem, a teraz, po krótkiej przerwie, wraca z nowym programem.

„Zrozumiesz jak dorośniesz” to 8 tematycznych setów. Będzie o wyzwaniach i rozterkach współczesnej kobiety rozdartej między konwenansami, oczekiwaniami wobec siebie i szarą codziennością. Radomska poruszy tematy relacji w związku, prób modnego selfcare, rodzicielstwa i rzeczywistości a wszystko okrasi swoim absurdalnym i sarkastycznym poczuciem humoru.

Program tworzony z myślą o babach, które potrafią się z siebie śmiać, zatem… I Panowie będą ukontentowani i zrozumieją, że nie jesteśmy wariatkami. A nawet jeśli, to normalnej i tak nie znajdą. Jedyny taki stand up z przekazem – musisz to zobaczyć!

Aleksandra Radomska wystąpi 19 kwietnia o godz. 19.00 w Mediatece, w Grodzisku Mazowieckim. Bilety od 60 zł do kupienia tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.