Aktorzy Teatru Capitol wystąpią w Grodzisku [WYNIKI]

Teatr

Już 1 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim zobaczymy aktorów z Teatru Capitol w spektaklu „Dwie pary do pary”. My mamy dla was wejściówki na to wydarzenie.

Elizabeth i Timothy właśnie wzięli ślub. Czeka więc na nich romantyczna noc poślubna. Jednak zamiast miłosnych amorów, nowożeńcy przezywają koszmar. Ale spokojnie, to nie horror… W ich pokoju zjawia się druga para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Po sprawdzeniu rezerwacji okazuje się, że obie są ważne. Jest tyko jeden problem… hotelu nie ma już wolnych miejsc. Co więcej druga para, czyli Wanda i Frankie nie zamierzają zrezygnować ze swoich planów.

Pozostaje tylko jedno. Wojna o apartament. I tak zamiast pełnej romantyzmy nocy, obie pary swoją noc poślubną zamieniają w wariactwo. Ta noc poślubna będzie bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy. Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec… zabawa w chowanego.

Jeśli chcecie wiedzieć jak zakończy się ta historia to koniecznie kupcie bilety na spektakl, który już 1 kwietnia o godz. 19.30 odbędzie się w grodziskim Centrum Kultury. Rezerwacje można zgłaszać pod numerem 22 734 79 44, rezerwacje grupowe: 512 507 706.

Bilety na spektakl można również kupić za pośrednictwem strony kupbilecik.pl oraz w grodziskim Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 9  oraz przez system rezerwacyjny CK

Nasza redakcja wspólnie z Agencją Artystyczną OPENTEATR przygotowała dla Was konkurs. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na spektakl w Grodzisku Mazowieckim. Co trzeba zrobić by wygrać? Dwie osoby, których maile 28 marca o godz. 10.00 trafią na naszą skrzynkę konkurs@wpr24.pl jako pierwsze wygrają podwójne zaproszenie na spektakl. W tytule maila należy wpisać „Dwie pary do pary” a w treści podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Nagrody trafiają do: Sylwii Krajnik i Bogdana Szymańskiego

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najczęściej komentowane